Zwierzęta

Nasze zwierzaki traktujemy jak członków rodziny, dlatego odwdzięczają się nam przyjaznym usposobieniem i empatią wobec gości. U nas możesz poznać wspaniałe zwierzęta, dowiedzieć się o ich życiu i potrzebach, zrobić zdjęcia oraz stworzyć niezapomniane wspomnienia.

Obecnie na naszej farmie znajdziesz różnorodność uroczych zwierząt, które sprawiają, że wizyta u nas staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Spotkasz u nas m.in. alpaki, króliki, kozy, kotki i psy, ale stale się rozwijamy i nasza ekipa będzie się rozrastać.

Alpaki

Kozy

Króliki

Koty

Psy

Alpaki

Alpaki stanowią serce naszej farmy. Spotkasz u nas m.in. trzech uroczych braci: Nori, Lars i Merido, którzy pochodzą z tej samej hodowli i mają jasnobrązową sierść. To zwierzęta o wyjątkowym usposobieniu, uwielbiające kontakt z ludźmi, przytulanie i, oczywiście, smakowite marchewki.

Kozy

Mamy pięć kózek, a na czele stada stoi Majusia, razem z jej siostrami Helusią i Krysią. Wszystkie nasze kózki urodziły się i dorastały w Jaworniku Polskim. Są przyjazne i cieszą się kontakt z ludźmi, a ich ulubionymi przysmakami są marchewka, kapusta i jabłka.

Króliki

Nasze piękne króliki biegają swobodnie po całej farmie, a wieczorami wracają do swojego domu. Wśród nich znajdziesz Cotton Tail, Benjamin, Peter, Flopsy i Mopsy. Są one niewielkimi miniaturkami i noszą imiona znane z bajki o „Piotrusiu Kroliku”. Króliki te uwielbiają marchewkę, kapustę i jabłka.

Koty

Na farmie pilnują nas dwie urocze kotki, Fluffy i Dinky. Te małe futrzaste stróżki dbają o to, żeby myszki nie wyjadły zapasów.

Psy

Mamy również dwa psiaki, Niko i Munio. Munio to miniaturka rasy yorkshire terrier, a Niko to owczarek środkowoazjatycki. Odpowiadają za ochronę i strzegą reszty stada.

Zarezerwuj wizytę!